Goobay | High Speed HDMI Cable with Ethernet | 61163 | HDMI male (type A) | HDMI male (type A) | HDMI to HDMI | 10 m
- TootjadGoobay
- Mudel: 61163
- Saadavus: 5
-
9€
Goobay | High Speed HDMI Cable with Ethernet | 61163 | HDMI male (type A) | HDMI male (type A) | HDMI to HDMI | 10 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Muud funktsioonid | High resolution signal transmission with up to 4K Ultra HD @ 50/60 Hz (2160p) Connection cable with max. transmission rate of up to 18 Gbit/s Gold-plated HDMI plugs and advanced technology guarantee a perfect signal transmission, clear sound, razor-sharp |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 844 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI male (type A) |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Producer product name | 61163 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: goobay high speed hdmi cable with ethernet 61163 hdmi male type a hdmi male type a hdmi to hdmi 10 m, 61163, goobay, audiovideo kaablid

